0
X
X
Ваше замовлення
0
Разом:
0 грн
Оформити замовлення

Про нас

Sushi Jen – ресторан (суші-бар) та доставка автентичної азіатської кухні.

В нашому меню ви знайдете оригінальні страви японської та корейської кухні, такі як: кімчі, хе, куксі, пігоді та інші.

 

Про нас
Унікальність
Sushi Jen

У Києві можна знайти багато смачних суші, але наші суші СПРАВЖНІ, бо ми знаємо секрет приготування, який ввібрали разом з молоком матері, тому що наші суші від справжніх азіатів!

Ми з впевненістю можемо говорити, що наші суші дійсно унікальні.

Хто як не азіати знають секрет в приготуванні суші. Ми приділяємо максимум уваги таким деталям:

  • якість приготування рису, 
  • якість риби та інших інгредієнтів,
  • технології приготування,
  • смакові властивості,
  • розмір порцій,
  • Ваш комфорт та насолода під час смакування наших страв.

Вірність традиціям, талант шеф-кухаря, якісні і свіжі продукти поступово збільшують кількість прихильників смачної і корисної їжі японської та корейської кухні. Ми поважаємо старовинні рецепти, але також враховуємо сучасні тенденції.

Тільки в Sushi Jen Ви можете насолодитися таїнством приготування суші, спостерігаючі за стійкою за кропіткою роботою наших талановитих сушистів.

Наша філософія

Ідея засновника Sushi Jen в тому, щоб передати справжній дух гастрономічної азіатської культури далеко від місця її виникнення: у себе вдома, в гостях, на роботі.

Як кажуть азіати "В кожній грудочці рису - частинка життя".

 
Про нас Про нас
Від власника
         У будь-якого бізнесмена на певному етапі виникає бажання відкрити свій заклад. Будь то кафе, ресторан, або ще якесь затишне і душевне місце. Таку віддушину придумав собі і я. Вірніше це мрія виросла і подорослішала разом зі мною. Прикладом став мій батько. Він був першовідкривачем у сфері ресторанів автентичної корейської кухні за радянських часів. У свої 27 він побудував ресторан в маленькому містечку в Казахстані, як то кажуть, з нуля. Це було дивиною того часу. Всі інгредієнти готувалися за старовинними рецептами, збереженими нашою родиною. На моїх очах ресторан під назвою «Аріранг» будувався і розвивався, посіявши в мені мрію.
 
        У мене особливе ставлення до рису, як і у всіх азіатів. Спробувавши суші в Азії, я зрозумів, що справжні суші у нас велика рідкість. Підігрітий бажанням зберегти традиційну кухню, наважуюся створити свій ресторан. Ідея ресторану в симбіозі японської та корейської кухні. А саме автентична кухня без поправок на сучасні віяння.
 
        Використавши власне прізвище в назві, я покладаю на себе величезну відповідальність. Це безсумнівно хороший мотиватор для підтримки якості і чесності в роботі. Логотип містить ієрогліф не просто для краси. Це наш сімейний ієрогліф, що позначає приналежність до роду. Він передається з покоління в покоління. Вшановуючи традиції сім'ї і роду, представляю Вам сімейний ресторан Sushi Jen. У нас Ви можете скуштувати страви справжньої азіатської кухні, приготовані за всіма канонами і правилами.
 
M.Jen
Для зареєстрованих користувачів